Úvodní O nás


O nás

Monika Hanetšlégerová

 

Majitelka e-shopu www.vunezmamulada.cz/Galerie malovaných obrazů/Maloobchod vůní/ Monika Hanetšlégerová . V roce 2000 mi bylo umožněno  vystavit v IGY centru v Českých Budějovicích některé obrazy. Malovala jsem z potřeby něco vyjádřit, zachytit a zaznamenat než myšlenky vyprchají. V obrazech jsem zachytila jen malou část myšlenek, pocitů a přání.     

 Nyní žádné výstavy nedělám,jsou velmi nákladné.

Jedním z prvních obrazů v akrylu na plátně byl obraz Hodiny (1998), Čínská hodinka (1998). Následují další obrazy Naděje (1999), Tina (1999), Kamásutra (2000), Holčička s drakem (2000), Zubař (2000), Polibek (2000), Černoška (2001), Zmrzlina (2201), Nezaměstnaní (2001). Později to byly Břišní tance (2002), Bezdomovec (2002), Fotograf (2002), Egypt (2002), Ryby(2003), Motýli(2003), Ptáci (2003), Holčička s hračkami (2003), Hlava I ,II,III,(2003). Z nových Dvojčata, Dvě sestry-tanečnice, Domky, Žena, Orchestr, V pohodě. Po té následovaly obrazy Mamka a taťka v kavárně, Fontány, Je nás moc, Mořský koník. V roce 2012 jsem dělala mozaiku s názvem Přetrhl jsi mi korálky. Roku 2013 jsem namalovala obrazy Žárlivost, Závist, Nenávist, chtěla jsem to zakončit obrazem.

________________________________________________________________________________________________________ 

 

O produktech nabízených v e-shopu

Přírodní kosmetika Dr.Taffi (výrobky nám dodává www.drahomírajelínkova.cz)

-Italská přírodní kosmetika Dr.Taffiho působí na trhu již od roku 1987 a postupně si dobývá své místo na trhu celého světa.

-Ve svých Bionatural výzkumných laboratořích systematicky vyvíjí technologie s jasným vzorcem:vyvinout kosmeticku bez obsahu umělých složek,netestovaných na zvířatech.

-K výrobě této kosmetiky používá výhradně rostliny pěstované bez chemických přísad a hnojení,které zpracovává ručně.Celý proces výroby je přísně kontrolován.
-Většina z nich se pěstuje na soukromých polích v malebné krajině Toskánska,části Itálie nezasažené průmyslem.

-Nakupuje ale také vzácné,ručně zpracované přísady v různých koutech planety.

-Výrobky jsou vysoce účinné,netoxické,nezpůsobují alergie ani nezatěžují organismus složkami,které by pak nebyl schopen odbourat a svými obaly jsou velice šetrné k přírodě.Produkty jsou dermatologicky testovány a certifikovány.

-Luxusní produkty k péči o tělo vlasy i obličej,s parfémy podtrhující Vaši osobnost,nahlédněte do dlouholetého úsilí o co nejpřesnější vystihnutí neopakovatelného rázu malebné krajiny kolem Toskánska vesničky Bolgheri-místa,úzce spjatého s kořeny italské historie.Exkluzivní geografická poloha předurčila Bolgheri k setkávání mimořádných osobností.Svou inspiraci tu čerpal božský Dante Alighieri.Nesmazatelnou stopu v podobě svého architektonicky skvostného zámku zde zanechal hrabě Ugolino Gherardesca .

-Kosmetické výrobky netestované na zvířatech,neobsahují zvířecí složky ,OGM,nebezpečné parabeny,nebezpečné PEG,umělé silikony a akryláty,látky,které jsou původci alergií naleznete v sekci péče o pleť.Přípravky k péči o pleť využívají moderní trendy,obsahují kyselinu hyaluronovou ,glykolovou,liposomy,araganový olej a jiné látky.Péče je zaměřena na stárnoucí a civilizací poškozenou pleť a to pro ženy i muže,problematickou,případně velmi suchou pleť.Mezi výrobky naleznou své favority i ti z mladší generace.

 

________________________________________________________________________________________________________

 

Procyon

Český výrobce přírodní kosmetiky,přírodních produktů a zdravých potravin,nabízející rozsáhlý sortiment pro Vaše tělesné i duševní zdraví a krásu.Výrobky obsahují přírodní látky s příznivými účinky na lidskou pokožku a organismus.Výrobce se snaží o to ,aby měl výrobek hypoalergenní složení ,neužívat nadbytečné množství látek,které nezvyšují účinnost a kvalitu výrobku,to zajišťuje minimální dráždění pokožky a dobrou snášenlivost především u přecitlivělých (alergických) osob.

HerbaHort

Český výrobce přírodní kosmetiky z Mrtvého moře.(Výrobky odebíráme od výrobce Herba Hort)

 

[Přeskočit navigaci]