Úvodní O nás


O nás

Monika Hanetšlégerová

 

Majitelka e-shopu www.vunezmamulada.cz/Galerie malovaných obrazů/Maloobchod vůní/ Monika Hanetšlégerová .

 

________________________________________________________________________________________________________ 

 

O produktech nabízených v e-shopu

Přírodní kosmetika Dr.Taffi (výrobky nám dodává www.drahomírajelínkova.cz)

-Italská přírodní kosmetika Dr.Taffiho působí na trhu již od roku 1987 a postupně si dobývá své místo na trhu celého světa.

-Ve svých Bionatural výzkumných laboratořích systematicky vyvíjí technologie s jasným vzorcem:vyvinout kosmeticku bez obsahu umělých složek,netestovaných na zvířatech.

-K výrobě této kosmetiky používá výhradně rostliny pěstované bez chemických přísad a hnojení,které zpracovává ručně.Celý proces výroby je přísně kontrolován.
-Většina z nich se pěstuje na soukromých polích v malebné krajině Toskánska,části Itálie nezasažené průmyslem.

-Nakupuje ale také vzácné,ručně zpracované přísady v různých koutech planety.

-Výrobky jsou vysoce účinné,netoxické,nezpůsobují alergie ani nezatěžují organismus složkami,které by pak nebyl schopen odbourat a svými obaly jsou velice šetrné k přírodě.Produkty jsou dermatologicky testovány a certifikovány.

-Luxusní produkty k péči o tělo vlasy i obličej,s parfémy podtrhující Vaši osobnost,nahlédněte do dlouholetého úsilí o co nejpřesnější vystihnutí neopakovatelného rázu malebné krajiny kolem Toskánska vesničky Bolgheri-místa,úzce spjatého s kořeny italské historie.Exkluzivní geografická poloha předurčila Bolgheri k setkávání mimořádných osobností.Svou inspiraci tu čerpal božský Dante Alighieri.Nesmazatelnou stopu v podobě svého architektonicky skvostného zámku zde zanechal hrabě Ugolino Gherardesca .

-Kosmetické výrobky netestované na zvířatech,neobsahují zvířecí složky ,OGM,nebezpečné parabeny,nebezpečné PEG,umělé silikony a akryláty,látky,které jsou původci alergií naleznete v sekci péče o pleť.Přípravky k péči o pleť využívají moderní trendy,obsahují kyselinu hyaluronovou ,glykolovou,liposomy,araganový olej a jiné látky.Péče je zaměřena na stárnoucí a civilizací poškozenou pleť a to pro ženy i muže,problematickou,případně velmi suchou pleť.Mezi výrobky naleznou své favority i ti z mladší generace.

 

________________________________________________________________________________________________________

 

Procyon

Český výrobce přírodní kosmetiky,přírodních produktů a zdravých potravin,nabízející rozsáhlý sortiment pro Vaše tělesné i duševní zdraví a krásu.Výrobky obsahují přírodní látky s příznivými účinky na lidskou pokožku a organismus.Výrobce se snaží o to ,aby měl výrobek hypoalergenní složení ,neužívat nadbytečné množství látek,které nezvyšují účinnost a kvalitu výrobku,to zajišťuje minimální dráždění pokožky a dobrou snášenlivost především u přecitlivělých (alergických) osob.

HerbaHort

Český výrobce přírodní kosmetiky z Mrtvého moře.(Výrobky odebíráme od výrobce Herba Hort)

 

[Přeskočit navigaci]