Úvodní Doprava zboží


Doprava zboží

 

Zaslání Českou poštou - Skladové zboží je odesláno do 5 dnů od jeho objednání, pokud je objednávka přijata v pracovní dny do 17 hodin. Česká pošta doručuje většinu zásilku do jednoho až dvou dnů od odeslání. Cena dopravy je 99/účtujeme balné 29,-czk/pokud jde zásilka zaslat jako doporučený dopis je poštovné.

Pokud je zboží placeno bankovním převodem,informujte se zda dané zboží v požadovaném množství odešleme,cena dopravy je 99,-czk,včetně balného.

 

Neskladové zboží je obvykle expedováno mezi 2. a 6. pracovním dnem ode dne objednání. Jestliže Vaše zboží nebude expedováno ani do této lhůty, budeme Vás kontaktovat a informovat o stavu objednávky nejpozději 7. pracovní den. Dodací lhůta je 9 pracovních dnů.

V případě, že bude ukončena výroba neskladového zboží, budeme Vás informovat nejpozději 7. pracovní den od objednání.

Dodací lhůta je obvykle 5 až 7 pracovních dnů od objednání zboží.U vybraných produktů může být dodací lhůta 1 až 2 týdny.

Informace o dodací lhůtě:

lhůta dodání objednaného zboží se zobrazí v nákupním košíku a při telefonním objednání Vám bude osobně sdělena .Jestliže jste nám uvedl(a)Vaši emailovou adresu,zašleme Vám potvrzení o objednání,následně údaje o předání zásilky přepravci a podací číslo.Na Váš email můžeme zasílat i další informace v souvislosti s Vaší objednávkou v obchodě,potvrzení o zaslání zboží,nebo potvrzení o vrácení zboží.Zároveň s informací o odeslání zásilky Vám odešleme odkaz do partnerských stránek na kterých můžete sledovat cestu Vaší zásilky.

[Přeskočit navigaci]